Kom jij ons team versterken?

 

Jij gaat

aan de slag als Orderpicker in de productie. Jij zorgt ervoor dat de producten snel, netjes en geordend naar de juiste klanten worden verzonden. Daarnaast spring jij bij op de expeditie en indien nodig in productie.

 

Jij bent

bereid af en toe op zaterdag te werken. Je hebt geen 9-5 mentaliteit en je weet van aanpakken. Je spreekt de Nederlandse taal. Verder is ervaring met een elektrische pompwagen een pré, maar niet vereist. 

 

Wij bieden

jou een fulltime dienstverband met een goed salaris. Je doet automatisch mee met onze pensioenregeling en onze andere arbeidsvoorwaarden. Er heerst een goede werksfeer en wij organiseren graag leuke activiteiten met het personeel!

Meer informatie?

Bel met Jonathan Post (Personeelszaken) via 06-42644724 of solliciteer direct via onderstaande knop “reageren”. 

Work hard, play hard

Naast hard werken in een gezellig team, houden wij ervan om iets leuks organiseren! Spontane BBQ’s en leuke uitjes, die het teamgevoel versterken. Geen dag is hetzelfde bij Sea Fresh!

Vacatures

Inkoopmanager verse vis (1fte)

Weet jij voor ons de beste deals te scoren?

Bekijk vacature

Junior Sales Manager

Heb jij een commerciële drive en passie voor vis? Dan leiden wij jou graag op tot Sales manager!

Bekijk vacature

Oproep productie medewerker

Zoek jij een flexibele baan als oproepkracht? Kom dan werken bij Sea Fresh!

Bekijk vacature

Orderpicker productie

Kom jij ons team versterken?

Bekijk vacature

Productie medewerker

Waarom werk jij nog niet bij het leukste bedrijf van Urk?

Bekijk vacature

Jouw collega’s aan het woord

Collegas aan het woord

Het mooie aan het werken in de vissector vind ik dat je elke dag bezig bent met een prachtig en gezond product, dat elke dag super vers binnenkomt bij Sea Fresh. Het is elke dag weer een nieuwe uitdaging om alle bestellingen op een goede manier te verwerken voor de klanten. We werken echt met een leuk team mensen samen, er hangt echt een leuke sfeer.

Cees Zwarthoed, orderpicker

Het béste bedrijf van Flevoland

Bekijk het Flevopenningen nieuws en de video

Volg ons op Instagram